دوشنبه 18 فروردين 1399 - 2020 آوريل 06 - 13 شعبان 1441
63رکورد در مدت زمان 0.031ثانیه
عبارت مورد جستجو :
خندوانه بلوغ جسارت واندیشه را دراختصاص یک برنامه به عزیزان افغان ، ازخود نشان داد ...
انسانیت غرق شده ... 7 آبان 1394 10:19
آیلان در دریای دنیاپرستان غرق شد چند ماه است که پیکر بی جان کودکی سوری سوژه عکس ونوشته واعتراض در دنیا شده است ...
هییت محبین الائمه الیگودرز ازسال 71با دوستان این جمع نورانی ، مانوس شده ام وهیچ وقت فکرنمی کردم این همه در تغییر سرنوشت ها موثرباشد حکایات این مسایل را اگر بنویسیم ده هاجلد کتاب خواهدشد...
آنچه در این مصاحبه می آید گشتی در زندگی خصوصی حجت الاسلام والمسلمین علی سرلک است .
هر روز صبح قبل از خبر ساعت 8 رادیو ایران
بی تو به سر نشود ... 25 خرداد 1393 17:27
چگونه منتظر باشیم؟ با ناامیدی هایی که درباره انتظار ظهور به وجود می آید، چه کنیم؟ در زمان غیبت امام زمان(عج) چه کنیم؟ منتظر واقعی چه کسی است؟برای پاسخ به این سوالات بزرگ، این دغدغه هایی که سراغ همه ما می آید، باید سراغ کسی رفت که آموزه های دینی را بشناسد. چه گزینه ای بهتر از «حجت الاسلام علی سرلک» که سال هاست با حضور در برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی، چهره خوش صحبت و محبوب رسانه ای به حساب می آید. عضو هیات علمی دانشگاه هنر غیر از آیات و احادیث، از شعر و مثل به استادی استفاده می کند و برای همین هاست که شنیدن حرف هایش لذتبخش می شود و شنیدنی. او درباره سبک زندگی آدمی که منتظر امام زمانش است، در یک کلام می گوید منتظر یعنی انسان آماده.
خودکشی از ترس مرگ! 9 اردیبهشت 1393 0:0
ایا شما دغدغه تربیت فرزندتان را دارید؟ آیا این نگرانی روز به روز بیشتر می شود؟ آیا آنقدر این ترس در شما جدی و بزرگ شده که تصمیم گرفته اید بچه دار نشوید؟ فکر میکنید علی رغم انجام دادن وظایف تان ممکن است خداوند خدایی خودش را دریغ کند؟
همسران فراوانی هستند که از عهده حل مسائل معمولی زندگی شان برنمی آیند. دلیلش چیست؟ تفاهم نداشتن؟ دخالت خانواده ها؟ پرخاشگر بودن؟ نه! دلیل ساده تر از اینها است؛ « عدم توانایی در ایجاد یک گفت و گوی موثر». تقریبا دلیل اصلی همه مشکلات همین است. چون نمیتوانند حرف بزنند به مشکل برمیخورند. این افراد معمولا در حرف و کلام هم می آیند، به هم مهلت حرف زدن نمی دهند، زمان گفت و گو به حرف های طرف مقابل گوش نمیدهند و تنها درصدد آماده کردن جواب هستند. یعنی اولویت ذهن شان را به جای شنیدن برای جواب دادن میگذارند.
چه کنیم تا اثرات ماه رمضان تا سال بعد حفظ شود؟ این سؤالی نیست که بارها و بارها از خود پرسیده ایم؟ همان حسی نیست که در انتهای هر رمضان دلتنگمان می کند؟ همان بی قراری نیست که فقط در رمضانها آرام می یابد؟ همانی نیست که فطرت قد کشیده مان می خواهد تمام سال در آن غوطه ور باشد؟ می خواهیم این حس خوب رابطه بر قرار کردن با معبود ادامه پیدا کند. عجیب است؟
امید است پیام خون شهید خلیلی به دخترانی که ظاهرشان را نمی پوشانند و قصد خود نمایی دارند این باشد که خواهری خود را در مراقبت بیشتر از ظاهر خود اثبات کنند. شهید خلیلی جزء شهدای خالص و خیل عظیم شهدایی است که فهمیدند چرا جان خود را فدا می کنند.
  • تعداد رکوردها : 63
دعای فرج