دوشنبه 18 فروردين 1399 - 2020 آوريل 06 - 13 شعبان 1441
63رکورد در مدت زمان 0.015ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مساجد موفق مساجدی هستند که گرد آمدن مؤمنان در آن بهانه ای برای انجام وظایف اجتماعی آنها است و باید به مساجد کارکرد خانواده بدهیم و تبدیل نهادهای مدنی به ویژه نهاد مسجد و خانواده زمینه شور و شوق آن را فراهم می کند.حجت الاسلام علی سرلک ظهر در همایش حماسه سیاسی نخبگان کانون های مساجد جنوب کرمان اظهار داشت: این جمع بنیه فکری، اعتقادی و عملیاتی شما در عصر غیبت ضامن نصرت دین خداوند متعال است. قدرت فرهنگ همیشه از قدرت هر قانونی بالاتر بوده است، چیزی که جریان سازی می کند، فرهنگ است و نه قانون، قانون کف مناسبات و ارتباطات و مناسبت ها را تشکیل می دهد و فرهنگ سقف را و خلاقیت ها و اتفاقات و جریانات را مدیریت می کند. قدرت فرهنگ از قدرت قانون بالاتر است به همین دلیل اتفاقات در هر کشور در مجلس و پارلمان آن شکل نمی گیرد و آنها جریانات را جلو نمی برند، توده فضای عمومی و پذیرش، فضای اقبال و توجه هست. در کشور ما حضرت امام محصول زحمات علما و شهدا را تبدیل به انقلاب اسلامی کردند، انقلابی برای تغییر همه مناسبات، انقلابی که در همه ظرفیت ها جاری شد.
هویت درونی آدم ها به آنها می گویند چه رفتارهایی داشته باشند و از رفتار هر انسان می توان به درون او راه یافت یعنی انسان در ویترین رفتارهایش خود را به نمایش می گذارد.
تفریح سالم چیست؟ 4 شهریور 1392 0:0
شهر بازی محصول دنیای جدید است به دلیل اینکه انسان ها باید روبات باشند و یک کار تکراری را انجام دهند ، خسته می شوند و به معنای منفی اش فرسوده می شوند . این فرسودگی را باید تو شهر بازی هایی که آنجا همه چیز هست و همه چیز مجاز است دوباره برگردانند در صورتی که این هم یک دور باطل است.
دعوت به سبک زندگی اسلامی دست انسان را در نوآوری های فردی باز می گذارد تا در چارچوب هایی که او را به میدان خلاقیت می کشد حضور یابد.
من عاشق طلبگی هستم و اگر یک بار دیگر به دنیا بیایم حتما همین راه را ادامه خواهم داد و حتی بارها دعا کرده ام که پسرم هم در همین واردی وارد شود. این کار سختی دارد اما تلخی ندارد ادامه راه پیامبران است و به نظر من طلبگی جذاب ترین کار دنیاست.
همایش ها و نشست ها- حجت الاسلام علی سرلک نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه هنر در گردهمایی “رئیس جمهور ما وبلاگی ها ” که در محل تالار اسوه و به همت وبلاگ نیوز برگزار شد، در بیاناتی با اشاره الگو برداری ازائمه اطهار در تمامی شئون زندگی اظهار داشت: حضرت زهرا (س) الگوی شایسته ای برای تمامی نسل ها و در تمامی انتخابات است.
علی سرلک شأن روحانی را همسنگ با شأن کعبه دانست و گفت: برای تصویر کردن روحانی در سینما باید مقداری از ذوق و سلیقه هنری استفاده شود و این نیاز به حضور روحانی در عرصه تولید آثاری با این موضوعات دارد و اگر اکنون شاهد نمایش واقعی و در خور شأن روحانیت در سینما نیستیم به دلیل آن است که تاکنون تدبیر خوبی در این زمینه شکل نگرفته است.
علی سرلک: هدف این جشنواره ابهام زدایی منصفانه از روابط سینما و روحانی است. روحانیت جایگاه ماورایی برای خود قائل نباشد و از سوی دیگر در سینما چندان به موضوع روحانی بی دقتی نشود که به هویت دینی ما لطمه وارد شود.
وقتی پدر کوچک بود 1 شهریور 1392 0:0
امیرعلی فرزند کوچک حاج آقا سرلک که در اختتامیه جشنواره همایش روحانی در قاب سینما خود را با عبای پدر مستور کرده است
از ابعاد وجودی ما ،بعد اجتماعی و رابطه ما با دیگران و تاثیری که بر دیگران می گذاریم و تاثیری که دیگران بر ما می گذارند است.
  • تعداد رکوردها : 63
دعای فرج